Preloader Close
Kapat

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


Firmamız metal dekorasyon ve imalat sektöründe uzun yıllar deneyim sahibi olmuş kadromuzla gerek ihtiyaçlara uygun tasarımlarımızla çözüm üreterek gerekse mevcut projelere cevap vererek müşteri memnuniyetini sağlamayı en önemli prensibi olarak benimsemiştir.

16 Yıllık Tecrübe ve konusunda uzman personellerimiz ile kaliteli ve zamanında çözümler sunma ilkesiyle hareket eden Coşar Metal Ve Dekorasyon bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaya gayret göstermektedir.

Çalışanlarını kendi branşlarında geliştirerek, yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alarak insan odaklı çalışma kültürünü benimsemekteyiz. Ayrıca Metal Sanayi ve Dekorasyon alanlarında  verimli ve kârlı hizmet vermeyi hedefleyen. Türkiye'nin çeşitli yerlerinde Okul, İşyerleri, Alışveriş Merkezi ve benzeri yerlerin projelerini layıkıyla yerine getirerek sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan Coşar Metal Ve Dekorasyon, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Sizinle Birlikte Büyüyor, Sizinle Birlikte Güçleniyoruz!

 

<< REFERANSLARIMIZ >>   << SON PROJELERİMİZ >>