Preloader Close
Kapat

COŞAR METAL VE DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR

COŞAR METAL VE DEKORASYON TÜM HAKLARI SAKLIDIR


Coşar Metal Dekorason; Coşar Metal Dekorason'a ait olan tüm metin, grafik görselleri ve yazılımlarla ilişkili tüm telif haklarını elinde tutmaktadır ve işbu belgeyle burada yayımlanan belgeleri  
yalnızca bilgileri iletme veya görüntüleme amaçları doğrultusunda elektronik olarak kopyalamanıza izin verir.  
Bu web sitesindeki hiçbir dosyayı tekrarlayan yayın amacıyla aktaramaz, tadil edemez ya da başka bir şekilde değiştiremezsiniz veya Coşar Metal Dekorason'ın yazılı izni olmadan sitenin içerdiği bilgileri yazdıramazsınız.  
Yukarıda açıkça belirtilmediği sürece, burada yer alan hiçbir madde Coşar Metal Dekorason'ın herhangi bir telif hakkı, patent veya ticari marka ile ilişkili herhangi bir lisans veya hak verdiği şeklinde yorumlanamaz 

Burada kullanılan şirket ve ürün kimliğinin yanı sıra CAT, Coşar Metal Dekorason, bunların logoları, ""Coşar Metal Dekorason" ticari takdim şekli Coşar Metal Dekorason ticari markalarıdır ve izinsiz kullanılamazlar.  
Coşar Metal Dekorason, Meclis Mah. Teraziler Cad. Perpim Sanayi Sitesi No: 31/A-80 / Sancaktepe / İstanbul / Türkiye adresinde kayıtlıCoşar Metal Dekorason tescilli ticari markalarıdır. 

YASAL BİLDİRİMLER 

Metin, görsel ve bağlantılar dahil olmak üzere bu yayında yer alan bilgiler, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA İHLAL ETMEME GARANTİLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ VERİLMEKSİZİN Coşar Metal Dekorason TARAFINDAN YALNIZCA TEMSİLCİLERİNE KOLAYLIK SAĞLAMAK AMACIYLA "OLDUĞU GİBİ" TEMİN EDİLMİŞTİR.  
Coşar Metal Dekorason bu yayındaki veya bu yayının referans veya bağlantı verdiği diğer belgelerdeki olası hatalar veya eksikliklerle ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmez.  
Bu yayın, teknik veya diğer yanlışlıklar içerebilir ve burada referans verilen tüm ürünler veya hizmetler her bölgede sunulmamaktadır.  
Bu bilgilerde düzenli olarak değişiklikler yapılmaktadır ve Coşar Metal Dekorason bu yayında açıklanan ürünler veya hizmetlerde istediği zaman değişiklik yapabilir.  
Burada yer alan bilgilere göre hareket etmeden önce yerel Coşar Metal Dekorason temsilcinizle iletişime geçin. 

Bu Web Sitesi veya Coşar Metal Dekorason ürünleri ve hizmetleriyle ilgili yorumlarınız, sorularınız, önerileriniz, düşünceleriniz vb. için doğrudan Coşar Metal Dekorason ile iletişime geçmeyi seçmeniz halinde, bu gibi bilgilerin gizli bilgi olarak değerlendirilmeyeceğini,  
Coşar Metal Dekorason'ın bu gibi iletişimlere yanıt vermek zorunda olmayacağını ve bu bilgileri ürün geliştirme, üretim ve pazarlama faaliyetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla çeşitli faaliyetlerde kullanabileceğini ve hiçbir sınırlama olmaksızın çoğaltma, kullanma, açıklama ve başka kişilere dağıtma hakkına sahip olacağını kabul etmiş olursunuz.